01.10.2024.

23:12

"Ubio" Zvezdu u Milanu pa poručio: Teško je igrati protiv tima koji se stalno brani...

Doživela je Crvena zvezda i drugi poraz u Ligi šampiona pošto je večeras na stadionu "Đuzepe Meaca" Inter slavio sa 4:0. Četu Vladana Milojevića skupo su koštale izgubljene lopte u okolini kaznenog prostora, znao je to domaćin da iskoristi, a posebno - Mehdi Taremi.

Napadač Intera bio je asistent kod dva gola, a sjajnu partiju ukrasio je pogotkom sa penala u finišu meča. Snažni golgeter sa razlogom je poneo epitet igrača utakmice, ali priznaje da utakmica protiv Crvene zvezde nije bila laka.

- Kada igrate protiv tima koji se brani teško je... Uradili smo dobar posao u prvom poluvremenu, došli do ranog gola. U drugom poluvremenu utakmica se otvorila, imali smo više šansi što smo i iskoristili - rekao je Mehdi Taremi.

Golove za Inter postizali su Hakan Čalhanoglu, Marko Arnautović, Lautaro Martinez i upravo Mehdi Taremi.