03.10.2024.

22:53

Banjaluka slavi Despotovića! Srbin doneo veliki bod Borcu protiv Panatinaikosa! (FOTO)

Nama je najviše pažnje privukao nastup Borca iz Banjaluke koji je u glavnom gradu Republike Srpske došao do boda protiv Panatinaikosa rezultatom 1:1, čime je napravio iznenađenje.

Grci su prvi postigli gol na ovom susretu, kada je srpski reprezentativac Filip Mladenović dodao loptu do Bakasetasa koji je bio precizan u 11. minutu.

FK Borac Banja Luka - FK Panatinaikos

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde, Đorđe Despotović, uspeo je u 50. minutu da donese izjednačenje srpskom klubu.

Bez ikakve dileme najatraktivnija utakmica današnjeg dana bila je ona Čelsi - Gent u kojoj je tim iz Londona na svom terenu slavio sa 2:1.

Domaćin je uspeo da stigne do prednosti već u 12. minutu kada je Mudrik uspeo da uposli Vejgu i to je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu igre.

Odmah na startu drugog dela Disasi je asistirao Netu koji je duplirao prednost Čelsija. Dodatnu dramu u ishod meča uneo je Vatanabe u 50. minutu, ali je tačku na tri boda "plavaca" stavio Nkunku u 63. minutu.

Gol za Engleze je do kraja postigao još Kiran Duzburi-Hol, a još jedan pogodak za Belgijance dao je Gandelman.