05.10.2024.

17:59

Saka gol i dve asistencije! Preokret Arsenala, Siti se namučio protiv Fulama!

Što se "tobdžija" tiče, oni su u prvom poluvremenu bili dosta bolja ekipa, ali nikako nisu mogli da postignu gol. A onda, odmah na otvaranju drugog poluvremena šok na "Emirejtsu", a za to je "kriv" Arčer, koji je postigao prelep gol za vođstvo ekipe Sautemptona protiv Arsenala.

Samo tri minuta kasnije ekipa iz Londona stiže do izjednačenja. Saka je upisao asistenciju, a još jedan lep gol postigao je Haverc.

Deset minuta kasnije Arsenal stiže do potpunog preokreta. Ponovo je Saka upisao asistenciju, a gol ovaj put postiže Martineli.

Nakon dve asitencije Saka je postigao gol u 88. minutu i tako je stavio tačku utakmicu.

Mančester Siti je teže nego što se očekivalo došao do pobede protiv Fulama, a konačan rezultat bio je 3:2.

Prvi su do vođstva stigli gosti iz Londona. Pereira je matirao Edersona u 26. minutu, ali njihova prednost nije dugo trajala.

Kovačić je iskoristio jedan odbitak, pa je vratio stvari na početak golom u 32. minutu. Drugi gol na utakmici Kovačić postiže u 47. minutu, a to je značilo i preokret.

Doku je pogodio u 82. minutu za vođstvo Sitija od 3:1, a konačnih 3:2 postavio je Muniz u 89. minutu utakmice.