07.10.2024.

07:52

Šta uradi? Vlahović se uhvatio za glavu, Italija bruji o nestvarnom promašaju (VIDEO)

"Stara dama" je odigrala samo 1:1 sa ekipom Kaljarija, a srpski fudbaler propustio je neverovatnu priliku na ovom meču da bude heroj i donese trijumf Juventusu.

Vodio je Juventus od 15. minuta i to golom našeg napadača sa bele tačke, koji je nastavio golgetersku seriju posle Đenove i Lajpciga u Ligi šampiona, pa je delovalo je da će to biti rutinska pobeda ekipe iz Torina.

Međutim, u 78. minutu Dušan je propustio neverovatnu priliku da overi pobedu svog tima. Posle intervencije golmana Kaljarija lopta se odbila do Vlahovića koji je bio potpuno sam na nekoliko metara od gola. Mogao je da bira gde će šutirati, ali poslao je loptu pored desne stative i tako propustio šansu da dones Juventusu prednost 2:0. Posle neverovatnog promašaja Srbin se samo u neverici uhvatio za glavu, a ni Italijani ne mogu da veruju šta je naš napadač promašio.

Usledila je kazna. Nekoliko minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za Kaljari koji je uspešno realizovao Razvan Marin za konačan rezultat - 1:1.

Pogledajte jedan od najvećih promašaja Dušana Vlahovića.