16.10.2024.

12:55

Sra*eeee! Ronaldo totalno odlepio, sudija ga izbacio iz takta (VIDEO)

Dominirali su puleni selektora Roberta Martineza, ali lopta nije htela u gol. Posle 90 minuta igre sudija je pokazao još četiri minuta nadoknade.

Nakon što je prošlo dodatno vreme imali su Portugalci korner, ali sudija  Lorens Viser iz Belgije  je svirao kraj utakmice. Zbog toga je poludeo Ronaldo.

Prvo je poručio sudiji da je "sra*e" to što je uradio, a onda je usledio šou. Našao se u centru pažnje zbog gestikulacija prema sudiju, aplaudirao mu, pa smarao i četvrtog arbitra... Bio je toliko fristriran da nije stao dok nije otišao u svlačionicu.

Jasno je i zašto je Kristijano bio ljut, jer su Portigalci pobedom mogli da se osame na tronu i overe plasman u naredno kolo takmičenja.

Trenutno su prvi sa 10 bodova, druga je Hrvatska koja ima tri boda manje posle remija sa Poljskom (3:3), koja ima četiri boda, dok su Škoti poslednji sa jednim. Portugalci će u poslednjem kolu na "Poljudu"sa Hrvatima odlučivati ko će sa prvog mesta u četvrtfinale Lige nacija.