19.10.2024.

22:10

Pavlović polomio ključnu kost! Teška povreda Srbina! (FOTO)

Vezista nemačke ekipe morao je da napusti teren već u osmom minutu, nakon nesrećnog sudara u vazdušnom duelu sa protivničkim fudbalerom, Fabianom Riederom. Prilikom pada, Pavlović je nezgodno doskočio na rame, što je rezultiralo povredom ozbiljnije prirode.

Prema rečima sportskog direktora Bajerna - Maksimilijana Eberla, najverovatnije se radi o prelomu ključne kosti.

Momak srpskog porekla se nakon konsultacije sa medicinskim timom nije vraćao na teren, a njegove bolne grimase ukazale su na ozbiljnost povrede i intenzivan bol koji je osećao.

Prema prvim procenama, Pavlović će morati da pauzira najmanje nekoliko nedelja, što znači da će propustiti ne samo mečeve u Ligi šampiona, već i više utakmica u domaćem šampionatu.

Nakon izlaska mladog veznog fudbalera, Bajern je nastavio meč u visokom ritmu i preuzeo potpunu kontrolu nad terenom.

Prvo poluvreme je prošlo bez golova, ali je u drugom delu utakmice Hari Kejn briljirao, postigavši het-trik u 57, 61. i 80. minutu, čime je praktično obezbedio trijumf "bavaraca". Kingsli Koman se upisao u strelce u 89. minutu, postavivši konačan rezultat 4:0.