07.03.2019.

23:02

(VIDEO) AUUU, PUKLA STOTKA U MADRIDU! Real "isprebijao" Fener, Obradović će biti besan!

Imao je Fener sredinom prve četvrtine prednost od devet poena, ali Madriđani su brzo preokrenuli, prednost domaćina je konstantno rasla i već tokom prvog poluvremena bila dvocifrena.

Turci su potpuno demolirani tokom treće četvrtine, pa puleni Željka Obradovića nisu uspeli da se vrate do kraja meča.

Entoni Rendolf je imao 21 poen, Serhio Ljulj je utakmicu završio sa 17 poena i 11 asistencija. Džejsi Kerol je imao 12, a Valter Tavares 11 poena i pet skokova.

Najbolji kod gostiju bio je Kostas Slukas sa 15 poena i sedam asistencija, a pratili su ga Marko Gudurić i Jan Veseli sa 12,  Bobi Dikson i Nikoli Meli imali su po 11 poena. Nikola Kalinić je odigrao samo 14 minuta i za to vreme došao do po jednog poena i asistencije.

Bajern je u Minhenu poražena od Makabija, pa je sada borba za TOP 8 postala izuzetno dramatična (70:77). Najefikasniji u Audi Domu bio je Skoti Vilbekin sa 19 postignutih poena.

Sa druge strane Derik Vilijams je postigao 17, a Danilo Bertel 16 poena. Stefan Jović i Nemanja Dangubić ubacili su po devet poena u domaćem timu, a Vladimir Lučić samo dva za 30 minuta provedenih na parketu.