22.03.2022.

21:39

SJAJNA VEST ZA GROBARE! Partizanova POBEDA u Vroclavu ima DVOSTRUKU težinu!

U prilog tome, Obradovićevom timu išao je i rezultat iz Litvanije, gde je Lijetkabelis Nenada Čanka pobedio Andoru rezultatom 88:75, pa se Partizan trijumfom odlepio Špancima na dve pobede i potvrdio osvajanje drugog mesta.

Litvanci su od starta igrali bolje, napravili su seriju od osam poena, a na dva minuta pre kraja prve četvrtine stigli su do dvocifrene prednosti. Gosti su bolje ušli u drugu četvrtinu, pa su poenima Kodija Milera-Mekintajera prepolovili zaostatak Liektabelisa.

Međutim, litvanski tim se probudio serijom 16:0, međutim, ni gosti se nisu predavali.

Gagić je na poluvremenu doneo domaćem timu plus 10 i stigao do dvocifrenog učinka na ovoj utakmici od 19 poena.

Domaći su i u nastavku bez većih problema održavali prednost i stigli do rutinske pobede.