22.04.2022.

20:10

MONAKO SILAN U PIREJU! Olimpijakos ni bleda senka velikana!

U drugoj utakmici u seriji Monako je kao gost savlao Olimpijakos u Atini. Rezultat je bio 72:96(16:10, 12:30, 23:29, 21:27).  Ovom pobedom francuski tim je izjednačio rezultat na 1:1.

I u nastavku utakmice se ništa novo nije desilo jer je Monako nastavio da dominira i samo povećao svoju prednost. Treća deonica završena je 29:23 u korist gostiju.

Poslednja četvrtina je samo bila "tačka na i" gde je francuski tim odrađivao posao protiv nemoćnog Olimpijakosa.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Majk Džejms sa 23 poena i naš Danilo Anđušić koji je postigao 19, sa druge strane u Olimpijakosu bolji od ostalih bio je Vezenkov sa 14 poena.

Sledeća, treća utakmica igra se u Francuskoj, 27.aprila, gde će Monako imati prvu meč loptu.

Fajnal for Evrolige obe godine se igra u Beogradu u "Kombank areni" od 19-21 maja.