11.09.2022.

20:00

KOŠARKA SE IGRA SRCEM I GLAVOM! Pešić se obratio javnosti, EVO ŠTA JE REKAO NAKON PORAZA

Košarkaška reprezentacija  Srbije izgubila je od Italije u osmini finala Evrobasketa rezultatom 93:86.

Naši momci su sjajno započeli ovaj meč, ipak u drugom poluvremenu Italijani su napravili ogroman preokret.

Očekivanja su bila ogromna, ipak desila se totalna katastrofa u osmini finala gde smo na neverovatan način poraženi od Italije.

Mnogo se očekivalo od naše reprezentacije na ovom šampionatu, ipak desilo se nešto potpuno suprotno.

Nakon ovoog poraza selektor Svetislav Pešić se obratio javnosti.

20.27 -  SVETISLAV PEŠIĆ: Moram sve dobro da analiziram

Da bi se napravio jedan kontinuitet u igri, potreban je kontinuitet u odbrani. Mora sve ovo dobro da se analizira, šta smo dobro uradili, šta nismo uradili. Bilo je ogromno zadovoljstvo raditi s ovim momicima.

20.25 - VLADIMIR LUČIĆ: Slabiji protivnici iz našeg grupe su prošli dalje!

Slabiji protivnici iz grupa su prošli dalje. Mi smo imali  prave provere protiv teških ekipa. Dobro smo otvorili ovaj meč, čak i jedan deo treće četvrtine. Oni su se skupili kao ekipe i odreagovali.

20.20 - SELEKTOR PEŠIĆ SE ZATIM OBRATIO NA SRPSKOM JEZIKOM

Itallija je odigrala odlično. Respektiram njihovu igru, Za takvu jednu utakmicu moraš da budeš u boljem fizičkom stanju, mi smo imali dosta igrača koji su bili "odsečeni" od ekipe zbog povreda. Znate kakva je sitaucija bila sa Milutinovim, sa Vanjom ali da ne tražim osada razloge.

20. 15 -  PRVE REČI SELEKTORA

Košarka se igra srcem i glavom, to je Italija danas pokazala. Oni su igrali sjajno odbranu, na kraju krajeva odigrali su odličnu utakmicu. Demonstrirali su veoma dobru košarku.

20.10 - Počela je pres konferencija Svetislava Pešića

20.00 -  Doborodošli na naš blog posvećen konferenciji Svetislava Pešić nakon poraza na Evrobasketu