26.10.2024.

07:40

Očajna partija Micića! Srbin loše iskoristio minutažu u porazu Šarlota od Atlante! (VIDEO)

Na terenu nije bilo Bogdana Bogdanovića zbog povrede, pa nismo imali priliku da vidimo okršaj dvojice srpskih igrača.

Micić je iz igre pogodio samo jedan od šest šuteva, ali je zabeležio šest skokova, jednu asistenciju i jednu izgubljenu loptu. Iako trenutno dobija solidne minute i ima ulogu u rotaciji među deset najboljih igrača tima, ostaje pitanje koliko će mu Šarlot pružati prilike ako nastavi sa slabijim partijama. Zbog toga se našao na udaru navijača.

Hoksi su tokom čitavog meča držali prednost, dok su Hornetsi u poslednjoj četvrtini dvaput izjednačili, ali nisu imali snage za preokret.

Najbolji u redovima Atlante bio je Trej Jang sa impresivnih 38 poena, 10 asistencija i 8 skokova, dok je Diandre Hanter dodao 24 poena i 7 skokova. Za Hornetse su se istakli Lamelo Bol sa 34 poena i Majls Bridžis sa 27.

Takođe, srpski trener Darko Rajaković predvodio je Toronto Reptorse do pobede protiv Filadelfije sa 115:107. Skoti Barns je ubacio 27 poena uz pet skokova i četiri asistencije, a Keli Ubre Džunior je postigao 28 poena za Filadelfiju, ali to nije poremetilo planove Rajakovićeve ekipe.