28.01.2021.

08:24

ZANIMLJIVO VEČE U NBA LIGI! Pokuševski dobar u pobedi Oklahome, Bobiju šansa na kašičicu, Bjelica ni na klupi /VIDEO/

Oklahoma je slavila rezultatom 102:97, a Pokuševski je popunjavao sve statističke kolone.

Talentovani Srbin je na parketu proveo 22 minuta, a za to vreme je upisao sedam poena (1/4 za tri, 2/4 za dva), četiri skoka, dve asistencije, tri blokade i jednu ukradenu loptu.

Sa druge strane, Boban Marjanović je u porazu Dalasa od Jute (116:104) dobio samo minut i po prilike da pokaže šta zna.

Za to vreme je Bobi upisao samo jedan ofanzivni skok.

Odličan na tom meču je bio Luka Dončić sa 30 poena, ali je pobedu Juti doneo Rudi Gober sa 29 poena i 20 uhvaćenih lopti.

Sakramento Kingsi su sa 121:107 bili bolji od Orlanda u gostima, a na ovom meču u protokolu nije bilo Nemanje Bjelice.

Pobedu "kraljevima" doneo je Badi Hild sa 29 poena, a u poraženom timu se istakao Nikola Vučević sa 26 koševa i devet skokova.