08.11.2021.

07:53

BJELICA TROJKAMA PODIGAO NAVIJAČE NA NOGE, Voriorsi nemilosrdno gaze! /VIDEO/

Vodili su Ratnici od starta utakmice, a meč su  definitivno prelomili u trećoj četvrtini, kada su rešili pitanje pobednika i završili posao.

Srpski košarkaš Nemanja Bejlica pogodio je tri trojke u poslednja četiri minuta , kada je nastala ludnica na tribinama. Domaći tim je otišao na velikih "+21" (103:82), a Bjelica je meč završio sa devet poena, dva skoka i dve asistencije za nešto više od 14 minuta.

Džordan Pul je sa 25 poena bio najefikasniji u redovima Voriorsa, dok je Stef Kari ubacio 20. Vigins je imao 16, Porter je dodao 15 poena i devet skokova, a dvocifren je bio i Geri Pejton Drugi sa 10.

Tejt je sa 21 poenom i 10 skokova bio najbolji u redovima Hjustona, Tajs je zabeležio 14, Sengun je imao 12, Ogastin i Kevin Porter po 11.

Aleksej Pokuševski je igrao nešto više od 18 minuta u pobedi njegove Oklahome nad San Antoniom rezultato 99:94. Meč je završio sa tri poena i pet skokova!

Muskala je sa klupe ubacio 20, Aleksander je imao 14 poena, a Dort i Robinson-Erl su dodali po 13, dok je Bazli ostvario dabl-dabl učinak sa 11 poena i isto toliko skokova.

Džonson je imao 22 kod Sparsa, Voker je dodao 15, Eubanks je imao 14 poena i 11 skokova.