04.12.2021.

21:11 >> 21:25

MONSTRUOZNI JOKIĆ SE IGRAO SA NIKSIMA! Srbin DEMOLIRAO Njujorčane! /FOTO/ VIDEO/

Nestvarni, maestralni Nikola Jokić vodio je Denver do pobede nad Niksima!

Srbin je snažno krenuo u "Medison skver gardenu" i pogodio prvi šut, a onda i pokazao da će praktično svaki napad ići preko njega. Promašio je dva šuta za tri poena, ali je dominirao u reketu i došao nadomak dabl-dabla posle samo desetak minuta na parketu. Ubacio je za to vreme 10 poena, tačnije 5/8 iz igre, pet skokova, uz po jednu asistenciju i blokadu. A tek onda se razgoropadio...

Nadži je pogodio dve trojke iz tri pokušaja i Nagetsi su se odlepili. Dali su gosti gas u finišu prve četvrtine i došli do prednosti 25:30 na kraju prve deonice! Po običaju sjajni Jokić nije počeo drugu četvrtinu, ali ga je Nadži prestigao po broju poena.

Fenomenalni Jokić je ponovo morao na parket, da bi sa pet poena odbio napade domaćina i vratio dvocifreni višak. Denver je na odmor otišao rezultatom 49:60. Jokić je u trećoj četvrtini plesao na parketu i pokrenuo brutalnu seriju svog tima.