10.06.2023.

05:26

PORODICA JE NAJBITNIJA! Ovo je Jokić prvo uradio nakon pobede nad Majamijem (VIDEO)

Denver je na gostovanju u Majamiju slavio rezultatom 108:95, tako da sada vode sa 3:1 u seriji i preostaje im samo jedna pobeda postanu šampion NBA lige prvi put u istoriji kluba.

Bio je ovo težak meč sa dvotrukog MVP NBA lige NIkolu Jokića. Krajem prve četvrtine je povredio zglob, zbo čega je pauzira neko vreme, ipak smogao je snagu i vratio se na teren polovinom druge četvrtine.

Nije Jokić igrao ni dobar deo poslednje četvrtine zbog pet faulova, tako da je priliku dobio tek u poslednja četiri minuta meča.

Bez obzira na sve, bio je jedan od najefikasnijih igrača tima sa  23 poena, 14 skokova i dve asistencije.

Odmah nakon meča, dok su njegovi igrači slavili, Somborac se okrenuo ka tribinama i poslao poljubac u pravcu gde sedi njegova supruga Natalija i braća Strahinja i Nemanja.

Nije bilo mnogo slavlja nakon ovog trijumfa, ipak pobede sledeći meč ne sumnjamo da će biti prava fešta u Denveru povodom prve šampionske titule.

Sledeći meč je na programu u noći između ponedeljka i utorka (2.30).