23.05.2024.

17:22

Novak u polufinalu Ženeve! Grikspor bio na korak od prvog seta, a onda ga Đoković razbucao! (VIDEO)

DRUGI SET

6:1 - Još dva poena fali Đokoviću do polufinala. To je silni Novak. Tri meč lopte. Dupla servis greška i Novak je pobedio!!!!

5:1 - Odličan forhend ritern Griksmana 15:0. Nova greška protivnika 30:0. Tri gem lopte. Nole je na korak od polufinala Ženeve.

4:1 - Ekspresno dolazi Holanđanin do gema.

4:0 - Servira Nole, preti Holanđanin brejkom 0:30. Sada sreća na Đokovićevoj strani, pardon, mreža 15:30. Mreža iak više voli Talona 15:40. Dve brejk lopte. Jednu skida Novak. Novi brutalni prvi servis, sedma spasena brejk lopta, đus. Dve spasene brek lopte, pa novi gem.

3:0 - Nema šta, slomio je Đoković rivala potpuno. raspao se Holanđanin. Novi brejk, treći zaredom. Nole lagano jezdi ka polufinalu.

2:0 - Brutalni servisi, potpuno je proradio ovaj segment igre. Četiri servisa, četiri poena. Odličan početak druge deonice.

1:0 - Grikspor odlično počinje drugi set 30:0. Odgovara Novak. Izjednačenje! Idemo, Noleeee! Preokret, brejk lopta za Đokovića. Evo brejka več na startu drugog seta. Četiri poena zaredom osvaja Đoković.

PRVI SET

7:5 - Posle uzbudljivog gema i brejka, Đoković stiže do tri set lopte i osvaja prvi set!

6:5 - Evo sada Nole preti brejkom! Preslikan prethodni gem, ali neka bude drugi epilog! Smanjuje Holanđanin. Spasio je dve brejk lopte. Vadi i treću! Nova brejk lopta, ali sad se čupa Holanđanin. Peta sreća! Petu brejk loptu Nole osvaja i serviraće za set!

5:5 - Preti Grikspor na Noletov servis. Prvo vođstvo, a onda odličan ritern. E ovo je već ozbiljno, tri set lopte za rivala. Odlična dva servisa i Novak smanjuje na 30:40. Izjednačenje! Tako je Nole! Ipak nova set lopta, Đoković pogađa mrežu. Brutalan servis, đus! Evo gem lopte za prvog tenisera sveta!Izvukao se Nole u ovom gemu,spasio četiri set lopte.

4:5 - Izjednačenje na startu gema u kojem servira Grikspor. Vodi Holanđanin, pa stiže do gem lopte. Gem za protivnika.

4:4 - Prednost za Novaka, ali odlična reakcija, iznenadio je Grikspor Srbina 15:15. Protivnik preti, ne da Nole 30:30. Jedna malo duža razmena, dobro je, aut. Gem lopta. Nova duža razmena i novi aut. Đus. Prednost za srpskog asa, a onda i gem.

3:4 - Još jedan siguran gem Holanđanina, koji zasad ne popušta, ipak, Đoković se pita!

3:3 - Đoković odlično počinje šesti gem 30:0, ali odgovara Grikspor. As za prvi reket sveta 40:15. Još jedan odličan servis. Izjednačenje

2:3 - Grikson stiže do prednosti, Nole izjednačuje. Novi poen za Đokovića, pa veliki kiks rivala, smeč u mrežu. Bummmmm,Novak sad pogađa liniju, brejk lopta, ali onda sreća na strani Holanđanina. Posle đusa, ipak gem završava na drugoj strani.

2:2 - Šalje Holanđanin loptu u aut 15:0, pa onda greši Nole, izjednačenje. Dobro rešenje Novaka, a onda - aut 30:15.Dupla servis greška Đokovića 30:30. Kakav lob kralja tenisa, a onda potvrda gema.

1:2 - Odmah prednost za Talona. Mreža je bila na strani protivnika i ostala u Đokovićevom polju 30:0. Još jedan siguran gem na svoj servis protivnika

1:1 - Riskantan drugi servis donosi rezultat 15:0. Izvlači Nole Grikspora na mrežu i on greši 30:0. Kao Holanđanin u prvom gemu, tako sada Đoković ekspresno stiže do tri gem lopte. Izjednačenje u gemovima.

0:1 - Holanđanin prvi servira i prvi stiže do prednosti. Siguran je Grikspor na startu, Đoković šalje loptu u aut 30:0. Odmah stiže rival do tri gem lopte. Dobri servisi na početku meča i prvi gem za protivnika.

17.44 - Oba tenisera su na terenu, sledi zagrevanje, pa početak meča.

17.31 - Upravo je završen meč između Mahača i Melsena, češki teniser je pobedio 2:0 (6:3, 7:6) i čeka boljeg iz duela Đoković - Grikspor

17.00 - Grikspor je 27. teniser sveta. Đokovićev naredni rival danas je igrao meč drugog kola, jer ga je juče prekinula kiša, a na kraju je pobedio Kanađanina Denisa Šapovalova sa 2:1 (6:7, 7:6, 6:3)

16.30 - Srpski teniser se sa današnjim rivalom do sada sastao tri puta i u svakom je pobedio Đoković.

16.05 - Meč će kasniti. Duel Mahač - Mikelsen, koji se igra pre Novakovog okršaja sa Holanđaninom je prekinut zbog kiše, pa nastavljen

16.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog uživo meča Novak Đoković - Talon Grikspor na portalu Informer.rs.