07.08.2024.

20:19

Poznato! Protiv njih Srbija igra u polufinalu OI!

Regularni tok meča Sjedinjenih Američkih Država i Australije završio se rezultatom 7:7, a onda je posle izvođenja penala Amerika bila bolja sa 4:3.

Počeli su Australijanci bolje ovaj meč, posle odigrane prve dve četvrtine imali su prednost od 5:3. Međutim, živnuli su Amerikanci u drugom delu meča.

U trećoj četvrtini su sa dva gola došli do izjednačenja, a onda smo gledali veliku borbu u poslednjem delu meča.

Imala je Australija napad za pobedu, ali nije uspela da dođe do pogotka, pa je tako regularni tok završio rezultatom 7:7.

Usledilo je izvođenje peteraca, u kojem su Sjedinjene Američke Države bile bolje rezultatom 4:3 i tako su zakazali meč sa našim "delfinima".

U drugom polufinalu, reprezentacija Hrvatske čeka boljeg iz duela selekcija Italije i Mađarske. Podsetimo, Srbija je plasman među četiri najbolje ekipe izborila danas pobedom nad Grčkom rezultatom 12:11.