19.06.2019.

22:09

(VIDEO/FOTO) SRBIJA DOBILA DRAMU PROTIV HRVATSKE! Prlainović potopio komšije, "delfini" obezbedili prvo mesto u grupi!

Meč je mnogo bolje počeo po ekipu Hrvatske koja je u tri navrata vodila i prvu deonicu završila sa prednošću od 3:2.

Posle niza minuta u kojima je viđen gol za gol, Srbija je put ka pobedima trasirala u trećoj četvrtini koji je dobila sa 4:1.

Ključni trenutak se dogodio na minut do kraja kada je Andrija Prlainović golom probušio Marcelića za 11:10.

U poslednjoj su Hrvati bili za gol bolji, ali je naš tim uspeo da odbrani poslednji napad i zabeleži drugu pobedu u dva dana na Završnom turniru Svetske lige.

U poslednjem kolu Srbija će igrati protiv Kazahstana u četvrtak uveče, ali taj meč neće imati takmičarski značaj budući da su "delfini" već obezbedili prvo mesto u grupi.