02.08.2021.

08:03

BRUTALNI SRBI DEKLASIRALI CRNOGORCE! KATASTROFA komšija, nisu se pitali NI ZA ŠTA!

Meč dve selekcije je bila borba za treće mesto B grupe, iza Španije i Hrvatske. Do sada su oba tima ostvarila po dva trijumfa i poraza...

Srbija će posle brilijantne igre u narednoj rundi odmeriti snage sa Italijom, dok će Crna Gora ukrstiti koplja sa Grčkom!

Ovo je ujedno bio balkanski derbi rivala, koji se nisu sastajali u prethodne dve godine.

Srbija: Mandić, Dedović, Ranđelović, Lazić, D. Pijetlović, Rašović, Aleksić, Jakšić, Filipović, Prlainović, S. Mitrović, B. Mitrović. Selektor: Savić

Crna Gora:Kandić, Brguljan, Perković, Petković, Čučković, Popadić, Vidović, Ukropina, Ivović, Matković, Baničević, Tešanović. Selektor: Gojković

Već u 4. minutu Srbija je imala prednost od 3:0, a onda je Nikola Dedović povisio na 4:0 i najavio debakl Crne gore!

Bila je to igra mačke i miša, a veliki rival naših momaka nije se pitao ni za šta! Jakšić je u 8. minutu doneo Srbiji 5:0 i bilo je jasno u kom smeru će otići ovaj meč!

Onda je Matković doneo prvi gol svojoj selekciji!  Srbija je bila na +6 posle prvog dela utakmice. Po dva gola su dali Filipović i Dedović, kao najefikasniji do sada.

Srbija nije stala! U jednom momentu je na semaforu pisalo 11:3 i jasno je bilo da su Srbi hteli da iskale sav bes na protivniku zbog poraza u minulom kolu od Hrvatske!

Najefikasniji na meču bio je kapiten Filip Filipović sa tri gola, po dva su dali Nikola Dedović i Duško Pijetlović, dok je na drugoj strani Aleksandar Ivović takođe dao tri pogotka.

Velika pobeda naših momaka od 14:6 koja hrabri pred četvrtfinale koje je na programu u sredu! Očekuje nas meč sa Italijom...