04.08.2021.

08:19

SRBIJA IMA ŠANSU ZA OSVETU, ALI DELFINI MORAJU DA POTOPE ITALIJU! Španci se MUČILI protiv Amera!

Deluje španska Furija nezaustavljivo na Olimpijskim igrama, a prvi ispit u četvrtfinalu lako su položili! Španci su savladali vaterpoliste SAD-a sa 12:8 i tako izborili polufinale.

Tokom prve dve četvrtine pravi egal u Japanu. Na startu drugog poluvremena uspeli su Španci da naprave gol prednosti, da bi u poslednjem periodu potpuno razbili igru SAD-a.

Ponovo su Alberto Munariz, ALvaro Granados i Bernat Sanahuja sa po dva gola vodili Špance do pobede, a svetski i evropsi vicešampioni sada čekaju boljeg iz duela Srbije i Italije.

Sa druge strane, Amerikance je predvodio Henes Daub, ali ni njegova tri gola nisu pomogla protiv neverovatne Španije.