06.03.2022.

12:20

SAVIĆEVA ZVEZDA POSTROJILA BUDVANE! Ivan pogađao sa svih strana!

Tim Dejana Savića je od početka diktirao tempo, a najraspoloženiji u ekipi crveno-belih bio je Ivan Basara, koji je kada god se "lomilo" preuzimao odgovornost i rešavao situacije.

Na kraju je Basara bio i najefikasniji igrač meča sa tri pogotka, dok su po dva postigli Bogdan Đurđić i Stefan Pješivac. U sastavu Budve istakli su se Maksim Žardan i Nikola Ivanović sa po dva postignuta gola.

Zvezda je meč prelomila u drugoj četvrtini, koju su dobili bez primljenog gola (3:0), pa su na poluvremenu imali ogromnih plus četiri (6:2). Tada je na scenu stupio već pomenuti Basara, koji je sa dva vezana, od ukupno tri gola, pomogao Savićevevim izabranicima da se rezultatski odlepe.

Crnogorska ekipa nije imala snage da izbegne poraz, Gajić i Pješivac su na startu treće četvrtine odveli Zvezdu na najvećih šest golova više (8:2), a do kraja meča se su tu razliku održavali.