04.09.2022.

23:05

POTOP PIKSIJEVIH ORLOVA! Mitović i Maksimović poniženi u Valensiji!

U sjajnom izdanju Valensije, Hetafe je demoliran! Favorit je već u 16. minutu imao 3:0!

Lato je u sedmom minutu načeo mrežu Hetafea, potom je u 14. Lino duplirao vođstvo, a sve je bilo gotovo u 16. kada je gol dao i Kastiljeho.  Tek pri rezultatu 3:0, u igru su ušli Stefan Mitrović, u 29. minutu i Nemanja Maksimović na poluvremenu, ali ni oni nisu pomogli!

U 65. minutu pogodio je Barsin Niko Gonzales, a u 68. pogodio je i Ugo Duro. U finišu utakmice oba tima su zaradila po crveni karton, u timu Valensije  Ilaiš Moriba zbog drugog žutog kartona u 88. minutu, iako je u igru ušao u 70! Sa druge strame, za Hetafe je u nadoknadi pocrveneo Arambari.

Valensija je sa šest bodova na 10. mestu, dok je Hetafe pretposlednji sa samo jednim bodom.