23.09.2024.

07:04

Dominacija! Partizan razmontirao Zvezdu (FOTO)

Crno-beli su ubedljivo trijumfovali pred krcatim tribinama na Banjici.  Zvezda se držala petnaestak minuta, ali to je bilo sve. Nisu crveno-beli bili konkurentni najvećem rivalu. Marko Vasić je pokrenio crno-belu mašinu, raspucao se i  Mladen Šotić, pa je  Partizan u 25. minutu imao prednost od čest golova.

I u drugom poluvremenu je dominirao Partizan. Prednost "parnog valjka" rasla je na "+9", a vođstvo je bilo dvocifreno već u 40. minutu - 21:11.  Bilo je jasno da Zvezdu čeka nemoguća misija, pa su crno-beli bez problema rutinski priveli meč kraju.

.Nikola Crnoglavac je bio najefikasniji sa osam golova, od toga četiri sa linije sedam metara. Marko Vasić je dao pet, a Ivan Mićić, Lazar Anđelković, Mladen Šotić i Miha Kotar po tri pogotka. Saed Heidarirad je sakupio devet odbrana, a mladi Nikola Zorić tri, uz sedmerac.

U redovima Zvezde Veljko Davidović je postigao četiri gola, Viktor Matičić, Ivan Horvat i Dušan Andrejević po tri, dok je iskusni Radule Radulović imao sedam intervencija, a Miloš Kovačević tri.