31.01.2019.

16:45

(VIDEO) PARTIZAN OPET BEZ POBEDE I GOLA! Drugi poraz crno-belih u Antaliji!

Jedini gol Poljaci postigli su u 63. minutu sa bele tačke, strelac je bio Kerera.

Crno-beli još nemaju pobedu na pripremama u Turskoj. Pre duela sa Krakovijom poraženi su od Slovana iz Libereca takođe sa 1:0

Partizan je odigrao solidno prvo poluvreme. Filip Stevanović imao je dobru priliku posle samo tri minuta igre, ali mu je šut zaustavio golman Krakovije. Potom je u solidnoj šansi bio Miletić, pa Ndžai, ali je odbrana Krakovije bila na mestu. Imala je i Krakovija šasnu da povede, međutim,  Mihal Helik pogodio je stativu.

U 61. minutu na teren je ušao novajlija iz Zvezde Radijov Bosić. Ali, samo nekoliko minuta kasnije morao je da napusti igru jer je neoprezno startovao i dobio direktan crveni karton.

Posle Bosićeve gluposti, nekoliko minuta kasnije Krakovija je dobila penal. Slobodan Urošević je pokosio Vdovijaka s leđa, a sudija pokazao na belu tačku. Karera je openal pretvorio u gol za 1:0 i ispostavilo se trijumf.

Pokušali su crno-beli u nastvku bar da dođu do egala, ali je Krakovija sačuvala minimalac bez mnogo problema.

Partizan: Kljajić, R. Miletić, Marković, Pavlović, Šehović,Šćekić, Kosović, Zakarić, Stevanović (od 46. Tošić), Musa, Nikolić.

Igrali od 61: Ostojić, Urošević, G. Miletić, Smiljanić, Đerlek, Bosić (od 65. Zakarić), Ilić, Georgijević, Vulićević.

BOSIĆ SE UPISAO CRVENIM KARTONOM! Morao iz igre samo nekoliko minuta pošto je ušao!