15.12.2019.

14:49

PARTIZAN POBEDOM ZAVRŠIO GODINU! Suma i Asano srušili Radnik u Surdulici!

Tim iz Humske pobedom je završio 2019. godinu. Bez Strahinje Pavlovića i Vladimira Stojkovića crno-beli  su tokom celog susreta bili bolji rival.

Ekipa trenera Miloševića držala je loptu u nogama, a mrežu je prvi pogodio Sejduba Suma! Nastavio je vezista seriju  i u 30. minutu još jednu dobru partiju uspeo je da kruniše golom.

Napadao je Partizan, a da će bodovi u Humsku znalo se u 52. minutu kada je posle velike greške odbrane domaćih, sve bolji Asano pogodio za 2:0.

Do kraja meča Partizan je pretio, ali su se pre svih Sadik i Tošić obrukali pred golom Kostića.

Gol za Radnik postigao je Mićić u samoj završnici susreta i to posle velike greške odbrane gostiju.

Crno-beli su završili prvi deo prvenstva.. . Zvezdina prednost je velika, a trenera Miloševića očekuje nova rekonstrukcija ekipe i zanimljiv prelazni rok.

RADNIK - PARTIZAN 1:2 (0:1)

Stadion: u Surdulici. Sudija: Srđan Jovanović. Strelci: 0:1 Suma u 30. minutu, 0:2 Asano u 52. minutu. 1:2 Mićić u 90. minutu

Radnik: Kostić – Kričak, Marković (od 62. Mićić), Stevanović, Jokić – Đorđević, Stanisavljević, Mitošević, Tomić (od 78. Bojić) - Pavlov, Makarić (od 78. Danoski).

Partizan: Kljajić - Lutovac, Ostojić, Vujačić, Urošević - Zdjelar (od 90. miutu Smiljanić), Natho - Tošić, Suma (od 72. minuta Pavlović), Asano - Sadik (od 83. minuta Stevanović)

Tok utakmice:

90+3. minut - KRAJ! Partizan je slavio sa 2:1!

90. minut - GOOOOOLLLLL - Radnik je posle velike greške smanjio prednost, Mićić je strelac.

88. minut - Natho je još jednom loše izveo prekid.

80. minut - Opao je tempo igre.

72. minut - I Zoran Tošić je imao veliku šansu! Izbacio je golmana, a onda pogodio spoljni deo mreže.

71. minut - Kakav promašaj Sadika... Igrač Radnika mu je bukvalno dodao loptu, a on je sa svega nekoliko metara šutirao u golmana.

65. minut - Natho je loše izveo "slobodnjak".

60. minut - Partizan je imao još jednu šansu, ovoga puta Sadik je pokušao, ali se okliznuo kad je bilo najvažnije.

52. minut - GOOOOLLLLL - Partizan duplira prednost, Asano je posle velike greške igrača Radnika izašao sam pred golama domaćih i rutinski pogodio.

49. minut - Tošić je oprobao šut, ali nije imao uspeha.

46. minuta - Utakmica je nastavljena!

45. minut - KRAJ prvog poluvremena!

44. minut  - Jokić je loše zahvatio loptu glavom posle kornera, nije bilo opasnost po crno-bele.

42. minut - Partizan je pretio preko Sadika, šutirao je, ali je lopta otišla tik pored stative gola domaćih.

39. minut - Suma je najbolji igrač Partizana u prvom poluvremenu. Još jednom je dobro šutirao, ipak, golman Kostić je opet na mestu.

34. minut - Partizan nastavlja da napada posle gola.

30. minut - GOOOOLLLLLl! Partizan vodi! Suma je šutirao, Kostić odbranio, ali se lopta vratila do veziste koji je ovoga puta uspeo da pogodi mrežu.

28. minut - Partizan nastavlja da napada, teren je u sve gorem stanju.

21. minut - Natho je sjajno šutirao, na mestu je Kostić.

16. minut - Prva velika šansa! Karambol u kaznenom prostoru domaćih, crno-beli, bukvalno sa svega nekoliko metara, nisu ubacili loptu u mrežu. Pre svega toga Suma je izblokiran posle bravure.

15. minut - Radnik je pokušao sa distance, Makraić je šutirao, na mestu je Kljajić.

14. minut - Partizan sve više ima loptu u posedu, ali još uvek nema velikih šansi.

7. minut - Suma je tukao, ali nije uspeo da pogodi metu.

5. minut - Spor početak meča sa obe strane.

1. minut - Utakmica je počela!

- Na ovom susretu Zoran Tošić nosi kapitensku traku.

- Strahinja Pavlović nije u sastavu jer ga u ponedeljak očekuje potpis ugovora sa Monakom, dok se Stojković povredio ne meču sa Astanom.

- Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen meču Partizana i Radnika. Tim iz Humske na ovom susretu igra bez Strahinje Pavlovića i Vladimira Stojkovića.