22.01.2020.

16:21

PARTIZAN KAŽNJEN U ZAVRŠNICI, BRINU POVREDE! Crno-beli promašivali, bez pobede na prvom kontrolnom meču u Turskoj!

Partizan nije uspeo da zabeleži i drugu pobedu u pripremnom periodu. Posle pobede nad Vitorulom od 1:0, odigrali su 1:1 sa Krakovijom iako su bili bolji rival, naročito u drugom poluvremenu.

OVO NE RADE NI AMATERI! Milošević objasnio zašto je povukao ekipu sa terena tokom prijateljskog meča!

Parni valjak je bio bolji rival, stvorio više šansi, vodio golom Zorana Bambija Tošića, ali je usled neoprezne intervencije Rajka Brežančića nad Amersfortom dozvolio drugoplasiranom timu poljskog prvenstva da u finišu, iz jedanaesterca, poravna rezultat.

Ono što brine je povreda Asana koji je sredinom prvog poluvremena napustio igru zbog, kako se sumnja, povrede zadnje lože.