16.02.2020.

17:34 >> 17:57

(VIDEO) FESTIVAL GOLČINA! Tošić i Natho vesnici PROLEĆA u Humskoj!

Odlična i napadačka igra crno-belih, međutim, ponovo su izabranici Sava Miloševića promašili veliki broj izglednih prilika. Golman Surduličana Nikola Vasiljević, bio je sjajan danas, pošto je svoj tim u nekoliko navrata spasao katastrofe ovog popodneva.

Partizan je preko Tošića i natha iz prekida došao do važnih bodova danas u nastavku šampionske trke sa Crvenom zvezdom.

MILOŠEVIĆ KAO IZ TOPA: Borba, to je naša obaveza!

Partizan - Radnik Surdulica 3:0

(Zoran Tošić 37, Natho 69, 79)

Stadion: FK Partizan. Sudija: Bojan Nikolić.

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Šćekić, Natho - Tošić (L. Pavlović 71. minut), Suma, Asano (stevanović 52. minut) - Sadik (Matić 77. minut).

Radnik Surdulica: Vasiljević - Stojanović (Pejčić 25. minut), Stevanović, Kričak, Đorđević (Stanisavljević 62. minut)- Mitošević, M. Kostić - Tomić, Georgijev, Jović - Pavlov (Makarić 70. minut).

90. minut - KRAJ MEČA. Nije bilo sudijske nadoknade!

88. minut - Još jednom Vasiljević maestralno interveniše! Pavlović je šutirao iz velike daljine, ali je golman Surduličana sjajan danas.

85. minut - Nova velika prilika za Partizan, ali Vasiljević zaustavlja udarac i Filipa Stevanovića.

83. minut - Sam finiš duela u Humskoj, Partizan ima sigurnu prednost!

79. minut - Majstorija Natha za 3:0!

77. minut - Zimsko pojačanje crno-belih Bojan Matić ulazi u igru umesto Umara Sadika!

76. minut - snažan udarac Sume, ali je Vasiljević ponovo na pravom mestu!

74. minut - Radnik dolazi do gola, ali je poništen zbog ofsajd pozicije!

71. minut - Tošić napušta igru, na terenu je Lazar Pavlović.

69. minut - 2:0 za Partizan! Natho pogađa sa bele tačke.

65. minut - Nova velika prilika za Nigerijca, ali je Vasiljević pravovremenim istrčavanjem omeo Sadika da sa pet metara smesti loptu u mrežu. Ostaje 1:0

61. minut - Mogao je Sadik do gola, međutim, zakomplikovao je u završnici.

54. minut - Miletić je sa pet metara sam iskosa šutirao pored gola. Neverovatno...

52. minut - Povredio se Takuma Asano, na terenu je umesto njega Filip Stevanović.

46. minut - Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+3. minut - Ponovo je Tošić mogao da iz slobodnog udarca donese gol svom timu, međutim, nije bio precizan ovog puta.

45. minut - Velika šansa za crno-bele u finišu prvog dela, ali loš udarac Sume u završnici napada.

41. minut - Sam finiš prvog dela, Partizan sve konkretniji! Drugi gol visi u vazduhu...

37. minut - Goooool! Majstorija Zorana Tošića iz slobodnjaka!

29. minut - Zatišje u Humskoj... Bez konkretnih šansi na obe strane.

24. minut - Partizan je sve konkretniji, međutim i dalje je bez golova u Humskoj.

22. minut - Akrobatski pokušaj Zorana Tošića, ali je udarac makazicama završio iznad prečke!

19. minut - Konfuziju u šesnaestercu Surduličana i udarac Natha kroz šumu nogu. Ostaje 0:0!

15. minut - Kratak prekid u Humskoj zbog ubacivanja pirotehničkih sredstava na teren.

11. minut - Velika šasna za Partizan! Asano nije iskoristio situaciju jedan na jedan! Ponovo je Vasiljević izašao kao pobednik.

10. minut - Opasan napad gostiju i odličan udarac Georgijeva, ali samo u spoljni deo mreža.

7. minut - Visok presing crno-belih i prvi pokušaj igrača Partizana. Šutirao je Asano, ali brani Vasiljević.

5. minut - Sumnjiva situacija u kaznenom prostoru Surduličana. Oboren je Tošić, međutim, Nikolić odmahuje rukom.

3. minut - Početno ispitivanje snaga na travnatom tepihu u Humskoj.

Meč je počeo!

15.30 - Dobrodošli na lajv blog utakmice između Partizana i Radnika iz Surdulice na stadionu u Humskoj. Crno-beli će danas od 16 sati i zvanično otvoriti prolećni deo šampionata u kome će pokušati da prestigne Crvenu zvezdu na vrhu tabele u domaćem prvenstvu.