03.06.2020.

19:44

PARTIZAN U POLUFINALU KUPA SRBIJE! Odlična igra crno-belih, ali je REALIZACIJA ponovo zakazala!

Crno-beli su nastavili da iz meča u meč igraju odlično, stvaraju šanse i dominiraju, ali je realizacija i dalje ogroman problem za izabranike Sava Miloševića! Partizan je uspeo da sa dva rana gola Asana dođe do velike prednosti, ali je i pored toga Stamenković je iskoristio kiks crno-belih i smanjio na 2:1. Do kraja meča Partizan je napadao i promašivao, a Umar Sadik je prednjačio u promašajima. Na kraju, Partizan je sačuvao prednost i plasirao se u polufinale Kupa Srbije.

RADNIK - PARTIZAN 1:2 (1:2)

Stamenković u 45+17. minutu za Radnik - Asano u 45+2. minutu i 45+15. minutu za Partizan

Stadion: Gradski stadion, Sudija: Srđan Jovanović

RADNIK: Vasiljević, Stojanović, Stevanović, Kričak, Jokić, Đorđević, Kostić, Mitošević, Makarić (Mićić 81), Danoski, Pavlov (od 37. Stamenković)

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Vitas, S. Pavlović, Urošević, Šćekić, Zjelar, Marković, Natho (L. Pavlović 81), Asano, Sadik (Matić 81).

KRAJ!

90+2. minut - Stojković spašava Partizan! Odbijnu loptu uspeo je vrhovima prstiju da izbaci preko gola u korner!

90 - minut - Još tri minuta nadoknade!

88. minut - Sam finiš meča u Surdulici! Partizan uprkos vođstvu želi i treći gol, ali im to nikako ne polazi za rukom!

85. minut - Vitas pogađa prečku!

78. minut - Sadik je promašio nešto što se retko promašuje! Sa pet metara je umesto smesti loptu u gol, odlučio da dribla...

77. minut - Finiš meča u Surdulici, Partizan vodi, nešto mirniji tempo!

68. minut - Razigrali su se crno-beli u nastavku meča! Prvo je Pavlovićev šut glavom ukrotio Vasiljević, da bih već u narednom napadu skinuo zicer Markoviću i Asanu! Može li Radnik da kazni Parni Valjak?

66. minut - Asano je u ozbiljnoj formi! Plasirao je loptu sa nekih 20-ak metara, ali je Vasiljević ponovo na pravom mestu!

61. minut - Ponovo je Asano promešao obranu Surduličana, ali i dalje bez promene rezulatata!

58. minut - Sadik je oboren sa leđa u šesnaestercu Radničkog, ali je Srđan Jovanović samo odmahnuo rukom. Već u sledećem napadu Partizan je preko Asana imao odličnu šansu da povede sa 3:1. Japanac je bio neprecizan, tanije njegov udarac bio je izblokiran!

56. minut - Partizan je pokušao da raširi odbranu Radničkog igrom po bokovima. Ipak, bez dobrog centaršuta nema ni onkretne prilike za gol.

51. minut - Opsada gola Surduličana, ali bez konkretnog pasa i šanse!

47. minut - Odličan udarac Natha, ali i sjajna odbrana Vasiljevića na startu drugog dela igre.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45+20. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+17. minut - GOOOOOL! Odmah Radnik uzvraća! Stamenković vraća nadu domaćima!

45+15. minut - GOOOOOL! ASANO! Odlično se snašao Japanac u kaznenom prostoru Radnika i prvi došao do obijene lopte i poslao je u mrežu.

45+ 8. minut - Radnik je imao sjajnu priliku, ali Danoski prebacuje ceo gol sa nekih pet metara.

45+3. minut - Umalo 0:2! Natho je bio u prilici, ali je nakon šuta lopta pogodila prečku!

45+2. minut - GOOOL! Nakon odlične akcije Asano pogađa mrežu domaćih i dovodi Partizan u vođstvo!

45. minut - Prvo poluvreme će biti nastavljeno čak 18 minuta zbog prekida.

45. minut - Marković je centrirao, a Sadik probao glavom. Ipak, bilo je to preslabo za golmana Vasiljevića.

37. minut - Prva promena u Radniku, Stamenković menja povređenog Pavlova.

32. minut - Opao je ritam utakmice nakon povratka igrača na teren, za sada bez pravih prilika na obe strane.

23. minut - Nakon 12 minuta pauze utakmica je nastavljena pošto su navijači uklonili sporan transparent.

15. minut - Navijači Partizana nisu želeli da uklone transparent sa tribina pa je sudija Jovanović poslao igrače u svlačionicu.

11. minut - Prekid utakmice zbog transparenta na tribini gde su navijači Partizana.

8. minut - Asano je odlično probio po desnoj strani, ali je Sadik zakasnio na dodavanje i propala je dobra prilika za Partizan.

17.30 - Utakmica je upravo počela!

17.25 - Na klupi su ostali sledeći igrači:

Radnik: Kostić, Georgijev, Samenković, Pavlović, Dimitrić, Islamović, Mićić

Partizan: Stevanović, L. Pavlović, Suma, Ostojić, Brežančić, Stevanović, Matić

17.10 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču četvtfinala Kupa Srbije između Radnika i Partizana. Uz informer.rs pratite uživo dešavanja iz Surdulice.