14.06.2020.

20:47 >> 19:47

(VIDEO) PARTIZAN DEKLASIRAO ČUKARIČKI! Festival MAJSTORIJA u Humskoj koje morate videti!

Raspoloženi su bili crno-beli ove večeri u Humskoj, pošto su u prvih 45 minuta postigli tri gola iz isto toliko prilika i rešili pitanje pobednika! Majstorije, Natha, zatim Asana i Tedića obeležile su ovaj duel. Izabranici Sava Milošević su ovim trijumfom obezbedili poziciju broj dva na tabeli.

MILOŠEVIĆ ISKRENO O PRODAJI SADIKA: Svi ste bili čudu, a sada...

Partizan - Čukarički 4:1

(Matić 17, Natho 39, Vitas 45, Suma 54 - Tedić 57)

Stadion: Partizana. Sudija: Miloš Milanović

Partizan: Stevanović - Miletić, Vitas, Ostojić (Smiljanić 68), Urošević - Sćekić, Zdjelar (Pavlović 80), Stevanović, Natho (Suma 46), Asano (Ivanović 58) - Matić (Štulić 68).

Čukarički: Petrović - Ćirković, Šapić, Stevanović, Veličković - Kovač,  Ćirković, Mićin (Savić 71), Birmančević (Ergelaš 77), Ndijae (Zorić)- Tedić.

KRAJ MEČA!

87. minut - Pavlović je pretrčao sam čitav teren i na kraju šutirao direktno u Petrovića... Bio je sebičan.

86. minut - Sjajna parada Stevanovića posle udarca glavom Ortiza!

83. minut - Sam finiš meča u Humskoj...

73. minut - Velika šasna za Ivanovića posle dobrog prodora, siguran Petrović!

68. minut - Priliku dobija i talentovani napadač Štulić (18), igru je napustio Bojan Matić.

62.minut - Suma je nanizao nekoliko igrača Čukaričkog, ali nije na vreme uputiom udarac ka golu gostiju!

57. minut - Sjajan gol glavom Tedića! Partizan Čukarički 4:1!

54. minut - Rapsodija crno-belih! Suma pogađa za 4:0! Odlična asistencija Bojana Matića!

49. minut - Nastavio je Čukarički sa ofanzivnom igrom i u nastavku duela. Pokušao je Vidosavljević glavom, ali siguran je Stevanović.

46. minut - Izmena na obe strane na startu drugog dela. Suma menja Natha u ekipi Partizana, dok je Zorić ušao na teren umesto Endijaea.

POLUVREME!

45. minut - 3:0 za Partizan! Prvenac Vitasa u crno-belom dresu!

39. minut - Majstorija Natha iz slobodnog udarca za 2:0!

36. minut - Posle snažnog početka sa obe strane sada nešto mirniji tempo u Humskoj!

26. minut - Odličan napad Čukaričkog i katastrofalan udarac Mićina iz dobre pozicije.

17. minut - Kakav trk po levoj strani i asistencija Asana za rutisnku realizaciju Bojana Matića! Partizan vodi sa 1:0!

11. minut - Brz kontranapad gostiju koji je udarcem završio Tedić, ali preko gola!

8. minut - Dobar napad Parnog Valjka po desnoj strani koji je Miletić upropostio lošim dodavanjem ka Matiću.

7. minut - Oslobodio se Partizan pritiska, ali i dalje bez tečnog pasa ba sredina.

4. minut - Nastavili su gosti da pritiskaju crno-bele i posle kornera imali solidnu šansu za gol, ali bez promene rezultata.

2. minut - Ofanzivno je krenuo Čukarički i naterao iskusnog Bojana Ostojića na grešku, ali nisu uspeli da to materijalizuju kiks crno-belih.

17.40 - Dobrodošli na lajv prenos meča na stadionu u Humskoj između Partizana i Čukaričkog. Crno-beli bi u slučaju trijumfa danas iskoristili poraz Vojvodine u Inđiji i na taj način osigurali drugo mesto kolo pre kraja šampionata.