17.01.2021.

14:46

ŠTULIĆ SE OZBILJNO NAMEĆE! Partizan se MUČIO na prvom pripremnom meču! /VIDEO/

Tim iz Lubina je bio prvi test Partizana posle nekoliko dana rada u Turskoj. Aleksandar Stanojević izveo je kombinovani sastav na megdan Poljacima, a "meč viner" bio je mladi Nikola Štulić koji je pogodio mrežu rivala u 86. minutu sureta za pobedu crno-belih 2:1!

Na golu je bio Stojković, u odbrani su bili Banjak, Vujačić, Marković i Brežančić. Šćekić i Suma bili su manevru, dok su ofanzivni deo tima činili Jović, Holender, Pavlović i Bajbek.

Poveli su crno-beli preko Holendera pošto mu je sjajno asistirao Maki Banjak. Izjednačio je Samuel Mraz u 40. minutu.

U nastavku Stanojević je šansu dao i rezervistima. Ređale su se prilike za crn-bele, ali je golman Zaglebja Hladun bio na visini zadatka. Banjak je imao jednu sjajnu šansu, ali je stativa zaustavila njegov udarac!