26.02.2021.

15:35

"PARNI VALJAK" IZRAVNAO SREM! Najbolja utakmica Partizana ove sezone /OCENE/ANKETA/

Sjajna timska igra Partizana viđena je u Inđiji i potpuno zasluženo su crno-beli ostvarili trijumf.

Po tri gola su puleni Aleksandra Stanojevića postigli u oba poluvremena, a njihov rival ni u jednom momentu nije imao priliku da se ponada povoljnijem ishodu.

Ocene

Vladimir Stojković (6,5) – Golman Partizana uglavnom nije imao posla danas, a sve što je trebalo da odradi je uradio dobro.

Aleksandar Miljković (6) - U odbrani nije bilo ni potrebe za njim, jer je Inđija slabo napadala, ali su u napadu nije ni pojavljivao.

Svetozar Marković (6,5) - Korektna partija mladog štopera.

Igor Vujačić (7,5) - Što se odbrane tiče, besprekoran, a na kraju je uspeo i da postigne gol.

Ivan Obradović (7) – Konstantno je bio aktivan u napadu i stvarao je mnogo problema Inđijcima. Za početak, izborio je penal kojim je Partizan načeo domaćina.

Aleksandar Šćekić (6,5) - Držao je sredinu terena, što se od njega i očekuje. U napadu se nije previše isticao.

Miloš Jojić (7) – Posle velikog kiksa golmana Jovičića je postigao gol u poslednjoj sekundi prvog poluvremena, pa je to verovatno dotuklo domaćina. Osim toga, izveo je nekoliko opasnih prekida.

Jojić i Natho slave gol posle kiksa Jovičića

Lazar Marković (7) - Dao gol u zavrnici prvog poluvremena za 2:0, a i ulazio je u šanse.

Bibras Natho (7,5) - Sa penala je načeo Inđiju i do trenutka kada je bio na terenu je perfektno odradio posao.

Bibras Natho siguran sa bele tačke

Takuma Asano (7) – Bio konstantna pretnja po gol Jovičića u prvom poluvremenu, ali je tek na startu drugog zatresao mrežu.

Nikola Štulić (6) - Apsolutno ništa posebno nije uradio mladi centarfor crno-belih.

Izmene

Nemanja Jović (7,5) - Baš mu se igrao fudbal i to je demonstrirao na najbolji mogući način. Ušao je s klupe, dao gol, izveo korner kod pogotka Vujačić, a i konstantno se nešto dešavalo oko njega.

Nemanja Jović slavi gol

Sejduba Suma (6,5) - Prosečna partija Gvinejca. Znao je da odigra i mnogo bolje, ali mu je verovatno manjkalo motivacije zbog toga što je ušao pri vođstvu od 4:0.

Filip Holender (6) - Nevidljiv na terenu od trenutka kada je ušao, a odigrao je više od pola sata.

Žan-Kristof Bajbek (6,5) - Imao je dva pokušaja da zatrese mrežu, ali mnogo važnije od toga je bilo da je pokazao ogromnu želju i glad za golom.

Lazar Pavlović (6) - Nije unapredio igru svog tima koji je u trenucima kad je on ušao bio zasićen zbog četiri gola prednosti.