02.03.2021.

18:43

PARTIZAN NASTAVIO POBEDNIČKI NIZ! Asano razbio Vojvodinu, nekoliko igrača crno-belih bilo ispod nivoa /OCENE/ANKETA/

Pobedu Partizanu, 13. u nizu u Superligi, a 14. u svim takmičenjima, doneo je Takuma Asano koji je postigao oba gola.

Ocene

Vladimir Stojković (7) - Ostao bi neocenjen da je utakmica trajala samo tri minuta kraće. Ipak, u sudijskoj nadoknadi je imao četiri vrhunske intervencije i pokazao je da je sačuvao koncentraciju bez obzira na to što više od sat i po nije imao posla.

Aleksandar Miljković (6,5) - Veliku borbu je vodio sa Gemovićem na svojoj polovini, ali se odlično pokazao.

Svetozar Marković (6,5) - Nije imao puno posla, a to što je trebalo da se obavi je odradio sasvim dobro.

Svetozar Marković sa loptom

Igor Vujačić (6,5) - Preslikano kao i za Svetozara Markovića.

Ivan Obradović (6) – Nije ga bilo u napadu kao obično, a u odbrani je napravio nekoliko nepotrebnih faulova.

Aleksandar Šćekić (6,5) - Osujetio je svaki napad Vojvodine koji je mogao.

Miloš Jojić (7) – Bio je dobar, pogotovo u prvom poluvremenu. Zabeležio je asistenciju kod prvog gola Asana, a i dirigovao je igrom crno-belih.

Takuma Asano (7,5) - Ubedljivo najzapaženiji igrač na meču. Postigao jedina dva gola, a koliko je šansi imao, mogao je bar još toliko. Sve što se dešavalo u Humskoj, dešavalo se oko njega.

Takuma Asano slavi gol

Bibras Natho (6,5) - Mnogo gora partija Izraelca od one na koje je navikao navijače Partizana. Bio je potpuno neprimetan više od sat vremena i u trenutku kada mu je Stanojević u vidu Sume pripremio izmenu, on je poslao lucidnu asistenciju posle koje je Asano postavio konačan rezultat.

Nemanja Jović (6) - Oduševljavao je mladi Jović u prethodnim utakmicama, ali je protiv Vojvodine ipak podbacio.

Mladi Nemanja Jović u akciji

Filip Holender (6) - Napadač crno-belih je odigrao gore nego inače. Na terenu je proveo svih 90 minuta i maltene se nije video.

Izmene

Lazar Marković (6,5) - Bio je aktivan otakd je u drugom delu ušao u igru. Često je bio u centru dešavanja.

Sejduba Suma (6) - Nije opravdao ulogu džokera. Mada, nije ni bilo potrebe, jer je ušao pri rezultatu 2:0.

Žan-Kristof Bajbek (6,5) - Odigrao poslendjih 20 minuta i imao jedan zanimljiv pokušaj da savlada Nikolu Simića.