04.07.2021.

19:50

PARTIZAN RUTINSKI POBEDIO KRAKOVIJU! Debi POVRATNIKA! /VIDEO/

Crno - beli su na pripremama igrali nerešeno sa Murom 2:2 i pobedili Koper rezultatom 3:0.

Prvi gol za Partizan, postigao je Slobodan Urošević u 35. minutu. Lazar Marković je poslao pas do Saničanina koji je bio na desnoj strani. Do lopte je došao Baždar koji je šutirao. Golman Krakovije je odbranio, a Urošević je postigao gol iz odbitka.

Partizan je duplirao prednost u 45. minutu kada je Saša Zdjelar sjajno uposlio Danila Pantića koji je predriblao golmana i pogodio praznu mrežu.

Konačan rezultat je postavio Bojan Ostojić u 59. minut. Posle centaršuta Uroševića, Ostojić je sjajno šutirao glavom. Golman Krakovije je odbranio, ali je Ostojić ponovo šutirao glavom posle odbitka i pogodio.

Na ovoj utakmici je debitovao povratnik u redove crno - belih Rikardo Gomeš koji je odigrao 32 minuta, a zamenio ga je Samed Baždar.