08.12.2021.

23:04

/ANKETA/ MOŽE LI PARTIZAN DO TITULE U EVROPI!? Crno-beli DOMINIRAJU! Srušeni svi KONKURENTI!

Dosta problema imao je Partizan tokom 30 minuta na teškom gostovanju u Francuskoj, ali je četa Željka Obradovića uz dosta problema zabeležila i peti trijumf na međunarodnoj sceni.

Crno-beli su tokom tri četvrtine bili u rezultatskom minusu, ali je fantastična odbrana Zeka Ledeja, ali i ogroman broj skokova Balše Koprivice doneo preokret i novi pobedu Partizanu.

Beogradski velikan savladao je još jednog od galvnih konkurenata u borbi za titulu u Evrokupu, te je došlo vreme da se napravi prvi "presek" posle 5-1.

- Dobra odbrana u drugom poluvremena bila je ključ, domaće utakmice su neverovatne zbog navijača, a sada nas prate svuda. Moramo da pobedimo utakmicu zbog njih - jasan je bio Panter.