15.12.2021.

15:29

SJAJNA KOMBINACIJA I GOL PARTIZANA! Milovanović i Menig izbacili KOMPLETNU odobranu Metalca! /VIDEO/

Iako je meč protiv Metalca okarakterisan kao potencijalna "mina" za Partizan u finišu jesenjeg dela sezone, crno-beli su posle samo tri minuta igre načeli ekipu iz Gornjeg Milanovca.

Promenio je Aleksandar Stanojević formaciju, zaigrao sa dvojicom najisturenijih, a Kvinsi Menig i Marko Milovanović doneli su vođstvo Partizanu posle sjajne kombinacije.

Holanđanin je otvorio "kontru", proigrao Milovanovića, a mladi napadač nesebično je proigrao Meniga za 0:1!

Tokom polovine igre u prvom poluvremenu Partizan je mogao do još golova. Milovanović je imao tri velike šanse, Menig još jednu, ali je Strahinja Savić dobro reagovao u svim situacijama.