20.02.2022.

15:56 >> 15:59

GOOOOOOOOOL! Partizan VODI, Rikardo nastavlja da REŠETA! Napadač crno-belih dao 20.gol u sezoni! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana odlično su otvorili meč protiv Radničkog iz Kragujevca.

Crno-beli su posle 18 minuta slomili otpor gostiju sa "Čika Dače" i stigli do vođstva, strelac je bio Rikardo Gomeš kome je to bio 20. gol u Superligi.

Svemu je prethodila maestralna reakcija Meniga, koji je velemajstorski uposlio u šesnaestercu napadača sa Zelenortskih Ostrva, a ovaj još bolje "bocnuo" loptu taman toliko da prebaci golmana Lukića i dovede domaćina u vođstvo - 1:0.

Samo četiri minuta kasnije Miloš Jojić je imao "zicer", Rikardo je centrirao, a Jojić sa tri-četiri metra udarcem glavom prebacio prečku.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su sada na dobrom putu da nastave fenomenalan prolećni niz i posle trijumfa nad Radničkim u Nišu i Spartom u Pragu, upišu i treći trijumf u 2022. godini.