25.08.2022.

18:03

PARTIZAN RAZOČARAO, ALI PROŠAO! Crno-beli OTALJALI POSAO! Remijem na Malti u LIGU KONFERENCIJA! (VIDEO)

Verovali ili ne prvo poluvreme počelo je inicijativom Maltežana! Da, da, domaći su od starta pritisli crno-bele, a Gilomje je prvi zapretio u 2. minutu. Nastavili su domaći sa šokantnom dominacijom, a onda i Hrvat Prša šutira snažno, ali lopta, srećom odlazi pored gola.

Prvu šansu Partizan je imao u 15. minutu preko Rikarda koji je glavom šutirao preko gola.

zaista senzacionalno zvuči podatak da je gotovo polovinu prvog dela igre fudbalski klub sa Malte imao inicijativu protiv Partizana.

I onda čista logika! Primljen gol! Maltežani su poveli prekjo Hrvata Prša. Loš centaršut, Vujačić je još gore intervenisao, Fejsa greši u duelu sa Pršom i - 0:1!

HAMRUN - PARTIZAN 3:3 (1:1)

Stadion: Viktor Tedesko (Hamrun)

Strelci: Prša u 27. za Hamrun, Freitas u 82. (p) i Fedele u 90. minutu, Rikardo u 34, Urošević u 72. i Rikardo u 78. minutu za Partizan.

Sudija: Jakob Kehlet (Danska)

Žuti karton: Sove, Kalegari, Natho(Hamrun), Živković, Nedeljković (Partizan)

HAMRUN: Boneljo – Sou, Bjeličič, Emerson, Kaljegari, Kamenculi (od 79. Freitas) – Gilomje (od 79. Fedele), Prsa – Montebelo (od 63. Džoni), Mašike (od 74. Nedeljković), Dodo (od 74. Domingos).

PARTIZAN: Popović - Urošević (od 79. Šehović), Vujačić, Saničanin, Marković - Dijabate (od 74. Natho), Fejsa, M.Živković, - Andrade, Rikardo (od 69. Belić), Menig.

Brzo je, međutim Partizan reagovao i izjednačio.

Marko Živković je odlično centrirao, a Rikardo u gužvi u šesnaestercu Malotežana zatresao mrežu.

Prodisali su crno beli od tada...

Ipak, drugo poluvreme počelo je nešto slično prvom. Pritisli su Maltežani baš kao u prvih 45. minuta... Međutim Partizan pravi, preokret preko Rikarda i Uroševića, a onda u finišu dva penala i..... samo remi na kraju i plasman u Ligu konferencija.

KRAJ!

90. minut -  GOOOOOOOOOL! Andrade pravi novi penal za Hamrun - 3:3! Fedele strelac sa 11 metara!

82. minut GOOOOOOOOOOOL sa penala za amrun. Belića je lopta pre toga pogodila u ruku! Freitas je strelac sa kreča!

78. minut - GOOOOOOOOOOL! Andrade centrira ponovo Rikardo glavom trese mrežu - 3:1 za crno-bele!

72. minut - GOOOOOOOOOOOL! Urošević za preokret! Sve je kapiten crno-belih odradio sam, posle prodora po levoj strani ušao je u šesnaesterac, izlomio jednog fudbalera Hamruna i zatresao mrežu!

62. minut velika šansa za Rikarda, Mening je isfintirao golmana, dodaje do Rikarda, koji šutira ali pogađa jednog igrača hamruna, ipak ofsajd.

59. minut - Menig šutira iz okreta, ali lopta zamalo prolazi pored gola.

53. minut - Mašika je centrirao, nezgodna je to lopta, ali ipak prolazi kroz šesnaesterac

Detalj sa utakmice na Malti

48. minut - Prša šutira visoko preko gola. Hrvat se izborio za šut, ali nije bio precizan.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

45+2 KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42. minut - Dobra kontra Partizana, ali Menig ne uspeva da završi akciju kako treba.

37. minut - Ponovo Gilomje! Ufffff, stativa spasava crno-bele!!!!

34. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Rikardo izjednačuje! Živković je centrirao, lopta je u šesnaestercu u gužvi došla do Rikarda koji trese mrežu! 1:1!

27. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Partizan gubi od Hamruna! Hrvat Prša je strelac!

Užas od centaršuta fudbalera Hamruna je još gore izbacio Igor Vujačić, a Ljubomir Fejsa je bio prespor u izlaženju do Metjua Gijomiljea.

Vezista sa Malte je sjajnim pasom iz prve proigrao hrvatskog fudbalera Roka Prša u šesnaestercu crno-belih, a ovaj zatresao mrežu!

23. minut - Novi pokušaj fudbalera Hamruna, Popović brani.

22. minut - Hahahahahahaahah, hit stiže sa interneta! Teren je stvarno katastrofa! Ovo je komentar sa mreža:

21. minut - Neverovatno! Ko bi rekao! Maltežani imaju inicijativu i diktiraju tempo. Guilaumjer je šutirao visoko preko gola.

15. minut - Menig prošao po levoj strani i centrirao, skok Rikarda trzaj glavom i lopta odlazi pored gola.

10. minut - Snažan šut Prša, lopta je završila pored stative. Pre toga je hrvatski fudbaler lako izbacio Fejsu iz igre

7. minut - Živković je poslao dugu loptu ka Dijabateu, međutim on nije stigao do lopte

5. minut - Saničanin izbija loptu ispred Popovića, aut za domaće

2. minut - Prva šansa na utakmici za domaće. Gilomje je šutirao, Popović je izbio loptu u korner.

1. minut - Utakmica je počela, prvi su sa centra krenuli fudbaleri Partizana. Treba reći i da je teren

PRVO POLUVREME

19:57 - Igrači su na terenu, uskoro se očekuje početak utakmice.

19:26 - Nešto malo više od pola sata pre početka meča igrači se zagrevaju

19:20 - Ako večeras sve bude prema očekivanjima, Partizan bi na sutrašnjem žrebu za grupnu fazu Lige konferencija trebalo da bude u povklašćenoj grupi, odnsono prvom šeširu jer ima  koeficijent 24.500.