02.10.2022.

19:19

NATHO NE PRAŠTA! Katastrofalan KIKS u odbrani Vojvodine, Izraelac za 5 minuta dao DVA GOLA! (VIDEO)

Posle nekoliko propuštenih šansi Rikarda Gomeša, gosti su primili gol zahvalkjujući sopstvenoj krivici.

Očajno je odreagovala defanziva Lala, štoper Traore je katastrofalno vratio loptu golmanu Careviću, lopta je došla do Rikarda, sprečio ga je defanzivac Vojvodine da postigne gol, ali se ona odbila Nathu.

Izraelac nije propustio priliku da iz povoljne situacije postigne gol u 16. minutu i dovede crno-bele u vođstvo.

Samo pet minuta kasnije, Natho je postigao i drugi gol sa "bele tačke", pošto je Jeličić neoprezno startovao u svom šesnaestercu.

Odgovornost je preuzeo Izraelac i poslao Carevića u jednu, a loptu u drugu stranu za ogromnih 2:0 u korist Partizana protiv Novosađana.