01.02.2023.

20:11

HRABRI PARTIZAN PAO U SKOPLJU! Vardar PREJAK za Krželjev VRTIĆ! (FOTO)

Nije Vardar što je nekada bio, ali je još uvek preveliki zalogaj za srpske klubove. Osetio je to večeras Partizan na svojoj kosti iako četa Darija Krželja nije razočarala u Skoplju evidentno je da je pred crno-belima još mnogo posla kako bi se "pobili" sa najboljima - 31:26 (16:14).

Raduje što je Partizan bio u utakmici tokom 50 minuta. Iako je Vardar vodio čitavo vreme crno-beli se nisu predavali. Pitanje pobednika rešavalo se od 43. minuta kada je bilo 21:21. Usledila je dobra serija golmana domaćih Martina Tomovskog, a to su na drugoj strani iskoristili iskusni Manaskov, Taleski i Stoilov.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Filip Taleski i Dejan Manaskov sa po devet golova, sedam je dodao kapiten Stojanče Stoilov. . U timu Partizana istakli su se Nikola Zečević sa sedam i Uroš Kojadinović sa četiri gola.

Obe ekipe će biti slobodne u trećem kolu SEHA lige, dok će se u 4. kolu ponovo sastati u Beogradu 28. februara.