11.02.2023.

20:13

ČETIRI ŠAMARČINE U HUMSKOJ! NEVIĐENA BRUKA PARTIZANA! Ovako je pretposlednji tim na tabeli RAZMONTIRAO CRNO-BELE! (VIDEO)

Rezultat kakav sigurno niko nije očekivao, senzacija nad senzacijama, blamaža crno-belih kakva se ne pamti u Humskoj!

Četiri šamara popio je Partizan pred plej-of meč Lige konferencija protiv Šerifa!

Crno-beli su ponovo na 11 bodova zaostatka za Crvenom zvezdom, ali uz utakmicu manje, budući da je najveći rival deklasirao Voždovac rezultatom 6:0.

Mladost je na opšte iznenađenje povela u Humskoj u 4. minutu. Janković je poslao loptu u šesnaesterac, Svetozar Marković je kiksnuo, intervenisao je samo do Gala, a ovaj maestralno plasira loptu u sam ugao gola koji čuva nemoćni Popović.

U 11. minutu novi šok u Humskoj! Ponovo je Svetozar Marković nespretno je intervenisao, izbio loptu samo do Kristijana Dal Belo Fakundes, a ovaj trese mrežu crno-belih.

Svetozar Marković je u 51. minutu skrivio jedanaesterac, glavni arbitar je pokazao na belu tačku, a Maksimović nemilosrdsno konvervotao najstrožiju kaznu u pogodak