12.03.2023.

20:37

KONAČNO PRORADILA GOL MAŠINA! Pogledajte pogotke Partizan na utakmici protiv Mladosti (VIDEO)

Bila je ovo sjajna fudbalska predstava crno-belih,  a Igor Duljaj je tako upisao prvu pobedu kao trener Partizana.

Agresivniji je Partizan bio tokom celog meča, ipak golove su postigli tek tokom drugog poluvremena.

U 52. minutu centrirao je Menig, Pavlović je odlično poslao loptu ka Markoviću koji matira Savića i dovodi crno-bele u vođstvo.

U 78. minutu Kvinsi Menig je odlično iskoristio  asistenciju Dijabatea,  a zatim je pogodio za 2:0.

Poslednji gol je pao u prvom minutu sudijske nadoknade kad je Jović proigrao iskusnog Bibarsa Natha.

Crno-beli su tako nakon četiri utakmice bez pobede, konačno upisali trijumf i prekinuli negativnu seriju.