17.03.2023.

18:04

NOVI ŠOK U HUMSKOJ! Evo kako je POSLEDNJI TIM NA TABELI pobedio Partizan! (VIDEO)

Posle poraza od Mladosti Gat, razočaravajućih remija sa Kolubarom i Radničkim iz Kragujevca i poslednjeplasirani tim na tabeli je odneo bodove sa stadiona crno-belih.

Gosti su poveli u 13. minutu. Izdržao je Milan Makarić duel sa Svetozarom Markovićem, pod faulom uposlio Andriju Radulovića koji je sjajno gađao i matirao Aleksandra Popovića - 0:1.

Ranko Jokić je u 45. minutu ušao umesto Stevanovića i odmah se upisao u strelce! Sjajno je defanzivac Surduličana skočio, a užasno je reagovao Aleksandar Popović koji je "ugurao" loptu u gol - 0:2!

Partizan je smanjio zaostatak preko Rikarda Gomeša. Sjajno se zagradio napadač crno-belih i pogodio između stative i golmana Ranđelovića - 1:2!