Olimpijakos-Partizan 98:94(28:21, 21:22,10:26,26:16,13:9)

Sudije: Karmelo Paterncio, Jordi Alijaga, Mario Majkić

Olimpijakos: Volkap, Vilijam-Gos, Kanan, Lountutizis, Larentzakis, Papas, Fal, Papanikolau, Brazdeikeis,  Camis, Peters, Sikma, Milutinov Abosi, Tanulis

Partizan: Vukčević, Ledej, Koprivica, Avramović, Panter, Smailagić, Jaramaz, Naneli, Doužer, Anđušić,  Kaminski

KRAJ UTAKMICE

45. minut - Kanan povećava prednost Olimpijakosa (94:91). Pogađa Avramopvić oba slobodna bacanja (94:93). U napadu Partizana fauliran je Larentzakis. Aleksa Avramović je bio polovičan sa slobodnih bacanj,  fauliran je Vokap prilikom hvatanja lopte (96:94). Vokap pogađa slobodna bacanja.

44. minut - Odlično se izvukao Kevin Panter i doneo izjednačanje Partizanu (91:91). Olimpijakos ima prednost od pola koša (92:91)

43. minut - Nikola Milutinov  pogađa oba slobodna bacanja (91:89)

42. minut - Sada Olimpijakos vodi (89:87). Precizan Naneli za izjednačenje (89:89)

41. minut -  Doužer je pogodio za dva poena (85:87). Pogađa Milutinov oba slobodna bacanja (87:87)

Kraj regularnog toka

40. minut - Olimpijakos je ponovo na -1 (81:82). Larentzakis pogađa oba sloodna bacanja, Olimpijakos je u prednosti (83:82). Napravili su igrači Partizana faul u napadu, Larentzakis je pogodio oba slobodna, ipak Naneli je pogodio trojku uz zvuk sirene.

39. minut - Pogađa Smailagić trojku za prednost Partizana (79:82) Igraće se produžetak

38. minut .- Larentzakis je sa slobodnih bacanja doneo izjednačenje Olimpijakoa (79:79)

37. minut - Olimpijakos se približio Partizanu, trojku je pogodio Larzentkis, ali s druge strane precizan Kevin Panter (76:79)

36. minut - Zakucava Papanikolau ( 73:75).  Povećava Partizan (73:77)

35. minut - Fal pravi faul u napadu, lopta je za Partizan, propustili su nakon toga crno-beli nakon toga šansu u napadu

34. minut - Fauliran je Kevin Panter za tri poena. Američki košarkaš pogađa sva tri slobodna bacanja  (69:75). Poeni Larzentkisa (71:75)

33. minut - Pogađa Papanikolau za tri poena (69:73)

32. minut - Bitni poeni Kevina Pantera za Partizan (63:71), ali onda trojka Olimpijakosa (66:71), vraća brzo Partizan

31. minut - Iskoristili su košarkaši Olimpijakosa greške protivničkog tima i postigli četiri poena u u dva napada (63:69)

Kraj treće četvrtine

30. minut - Nikola Milutinov pogađa oba slobdna bacanja, zatim poeni Ledeja (56:69). Pogađa trojku Volkap (59:69)

29. minut - Sada Peters dobija teničku grešku, Partizan ima +12. Ledej pogaša dva slobodna bacanja  i povećava prednost (53:67). Nikola Milutinov pogađa samo jedno slobodno bacanje (54:67)

28. minut - Partizan sjajno igra večeras, ponovo su povećali prednost (53:61). Pogađa Danilo Anđušić oba slobodna bacanja (53:64). Tehnički faul Frenk Kaminskog.

27. minut - Odlična odbrama Partizan, ne mogu da se snađu košarkaši Olimpijakosa

25. minut - Smanjuje prednost Olimpijakos (53:59)

24. minut - Novi poeni Partizana, precizan je bio Anđušić za tri poena, a onda je iz kontre pogodio Panter (51:59)

23. minut - Zakcuvanja Smailagića za povećanje prednosti Partizana (49;52),   a zatim precizan Peers (51:52). Novi poeni Smailagića na asistenciju Ledeja (51:54)

22. minut - Nova trojka Alena Smailagića za izjednačenje (49:49). Fauliran je Smajlagić, a zatim je bio polovičan sa slobodnih bacanja (49:50)

21. minut - Trojka Alena Smailagića 49:46

POLUVREME

20. minut - Odlična Partija Kaminskog, u dva napada je postigao četiri poena

19. minut - Ponovo poećavava prednost Olimpijakos (47:39), nakon toga je Kanan bio precizan (49:39)

18. minut - Povećava prednost Olimpijakos (45:36). Pogađa trojku Frenk Kaminski (45:39)

17. minut - Pogodio je jedno slobodno bacanje Aleksa Avramović (43:36)

16. minut - Dobro se snašao Zek Ledej i pogodio (43:33). Prvi poeni Alekse Avramovića večeras (43:35)

15. minut - Nikola Milutinov je pogodio oba slobodna bacanja (43:31)

14. minut - Trojka Kanana, a zatim je za dv apoena bio precizan Volkap, dvocifren je sada Olimpijakos (41:31)

13. minut - Pogađa trojku Kanan (36:26). Novi poeni Ledeja (36:31)

12. minut - Zek Ledej postiže tri slobodna bacanja (31:26), ali odmah vraća Olimpijakos poenima (33:26)

11. minut - Odlično se snašao Dru Dožer za dva poena (28:23), nakon toga Kanan daje trojku (31:23)

KRAJ PRVE ČETVRTINE

10. minut - Pogađa oba slobodna bacanja Nikola MIlutin i povećava prednost Olimpijakosa (26:20). Nakon toga Partizan postiže poen sa slobodni bacanja, ali ponovo Olimpijakos povećava prednost (28:21)

9. minut - Povećava Olimpijakos sa slobodnih bacanja prednost (21:16).  Fauliran Dožer  pri ulazu,  a zatim je pogodio oba slobodna bacanja (21:18). Precizan je ponovo bio Doužer, a zatim trojka Larenzatkisa (24:20)

8. minut - Pogađa trojku Zek Ledej,  a zatim Fal zakucava uz faul. Košarkaš Olimpijakosa je nakon toga pogodio slobodno bacanje (19:13). Džejms Naneli Pogađa trojku (19:16)

7. minut - Presekao je loptu Zek Ledej, a zatim postigao svoje prve poene na meču (13:10). Precizan je Peters  bio uz faul, zatim je pogodio i slobodno bacanje (16:10)

6. minut - Ponovo greše igrači Partizana, a  zatim trojka Kanana (13:8)

5. minut - Dobro kreirana akcija  Olimpijakosa, nakon koje je Fal zakucao. Nakon toga Partizan gubi loptu, a to je iskorstio Peters (10:8)

4. minut - Pogađa Frenk Kaminski prvu trojku zas Partizan (5:8)

3. minut - Fauliran je na ulazu Kevin Panter,  nakon toga je pogodio oba slobodna bacnja (3:5), nakon toga prvi poeni Petersa

2. minut - Pogađa Keevin Panter uz faul, a zatim je pogodio slobodno bacanje (3:3).

1. minut - Partizan je imao prvi napad, ipak nije se dobro snašao Aleksa Avramović, tako da je lopta otišla u aut. Iz velike udaljenosti Papanikolau postiže trojku (3:0).

19.40 - Olimpijakos oslabljen za duel sa Partizanom.  Injas Braizdeijkis i Luka Sikma neće moći igrati.