27.07.2024.

20:58

Trifunović blista na Ubu! Iznuđen penal, pa gol za sigurno vođstvo crno-belih (VIDEO)

Izgleda da se "parni valjak" koliko-toliko resetovao posle debakla protiv kijevskog Dinama u Evropi, makar ako je suditi po prvih 45 minuta meča na Ubu.

Trener Aleksandar Stanojević malo je "promešao karte", ali su bonusi i ovog puta bili desni bek Vukašin Đurđević i ofanzivac Nemanja Trifunović. I upravo je mlado krilo bilo u centru pažnje, jer je već u drugom minutu iznudio jedanaesterac za srpskog viceprvaka.

Pobegao je Radivojeviću, on ga srušio, a arbitar Nenad Minaković odmah pokazao na belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Bibars Natho, koji je savladao talentovanog golmana Vukašina Jovanovića, inače Partizanovo dete na pozajmici u Jedinstvu.

Već u 27. minutu crno-beli su udvostručili prednost. Odlično je Đorđe Jovanović iskoristio smušenost u odbrani domaćeg tima, prosledio loptu do Trifunovića, a on preciznim udarcem sa oko 13-14 metara zatresaom mrežu.