16.09.2017.

16:05

SRBIJA GUBI 2:1 U POLUFINALU! Francuski dubl ubedljivo do drugog boda preko Zimonjića i Krajinovića!

Meč je bio gotov za  sat i 50 minuta igre, pa Francuzi posle drugog dana takmičenja vode protiv Srbije sa 2:1.

Manje od pola sata bilo je potrebno Mau i Erberu za prvi set. Naši su se držali do četvrtog gema kada su izgubili prvi servis gem, potom i u šestom, Francuzi su poveli sa 5:1, a tačku na set stavili posle 27 minuta igre.

Nisu Krajinović i Zimonjić bili konkurentni ni tokom drugog seta, ni u ovom delu igre nisu imali priliku za brejk, pa su Francuzi ponovo ekspresno uzeli set i poveli 2:0 u meču.

Probudili su se Nenad i Filip u finišu trećeg seta, kada su uspeli da vrate dva izgubljena servis gema i sa dva vezana brejka izjednače rezultat na 5:5. Ali, kasno su se probudili, uspeli su samo set da učine malo neizvesnijim, uveli set u taj-brejk, koji su francuski igrači dobili sa 7:3, a meč sa 3:0.