10.11.2019.

16:21

(FOTO) NOVAK ODUVAO BERETINIJA! Đoković sa "pola gasa" rešio prvi meč u Londonu!

Svega 54 minuta trajalo je nadmetanje između Srbina i Italijana u kome se nijednog trenutka, sudeći prema početku meča, nije postavljalo pitanje ko će pobediti.

Istina, uvodni gemovi su protekli u izjednačenom nadmetanju, ali je već polovinom prvog seta sa početnim brejkom Novak nagovestio osvajanje prvog seta i mnogo lakši put u nastavku meča.

Drugi set rešen je još lakše uz čak tri iskorišćena brejka srpskog asa, nasuprot jednom koji je u finišu meča osvojio talentovani Italijan.

Novak je tako sjajno zakoračio u poslednji turnir ove sezone, a naredni protivnik biće mu Rodžer Federer u utorak.

ĐOKOVIĆ - BERETINI 6:2, 6:1

Kraj!

6:1 - SET - Novak koristi prvu priliku i rešava meč.

5:1- BREJK! Đoković uzvraća istom merom i stiže do trećeg brejka u ovom setu.

4:1 - BREJK! Nole se opustio u završnici. Beretini uzvraća brejkom.

4:0 - BREJK! Posle ujednačenog seta, Novak stiže do novog brejka i ubedljivog vođstva.

3:0 - Novak potvrđuje brejk i stiže na tri gema do prve pobede u Londonu.

2:0 - BREJK! Nole je već na startu drugog seta brejknuo rivala i stigao do prve osetnije prednosti u ovom delu igre.

1:0 - Nole nastvalja da gazi!

- Novak servira!

6:2 - Rutinski! Novak ja lagano uzeo prvi set na ovom meču.

5:2 - Mučio je malo Beretini Noleta, ali nije imao šanse da napdne brejk.

4:2 - BREJK! Novak je uspeo da natera rivala na mnogo grešaka.

3:2 - Đoković nastavlja sa dobrom igrom.

2:2 - Italijan šalje servis "bombe".

2:1 - Novak je izgubio samo jedan poen u ovom gemu.

1:1 - Vodila se velika borba u ovom gemu. Nole je vodio sa 0:30, ali je Italijan uspeo da se vrati na vreme i sačuva servis.

1:0 - Srbin je odlično krenuo, lagano je uzeo svoj servis gem.

- Meč je počeo, Novak servira.

15.05 - Meč će početi za 15-ak minuta.

14.40 - Tim i Federer igraju večeras od 21.00.

14.32 - Na ovom turniru Novak Đoković i Rafa Nadal vodiće veliku borbu za prvo mesto na ATP listi.

14.31 - Pored ova dva igrača u grupi su Dominik Tim i Rodžer Federer

14.30 - Vreme je za tenis... Naš Novak Đoković otvara turnir u Londonu i to protiv neugodnog rivala