20.09.2020.

17:02

(VIDEO) NOLE OD ČELIKA! Kakav LUDAČKI meč u Rimu! Kasper pokazao zube, ali Đoković je ipak najbolji i ide u finale!

Okršaj Novaka i Ruda bio je zaista neverovatan i uzbudljv, a Norvežanin je pokazao da se sa punim pravom našao u samoj završnici Mastersa u Rimu. Đoković je igrao dobro, međutim, uporni Rud je stalno disao za vratom Novaku i mučio našeg igrača.

ŠTA MI PRIČAŠ J***TE! Novak URLAO na svoj stručni štab!

Na kraju u dva seta Đoković rešava ovu priču i ide u finale, dok će Rud još morati da radi kako bi srušio najboljeg svetskog igrača!

Na ovom meču Nole će igrati pred navijačima, jer je 12 odsto stadiona otvoreno za finale i polufinala.

Drugi set:

KRAJ! Pobeda srpskog igrača za plasman u finale Rima!

Smanjuje Rud na 5:3, ali Nole servira za pobedu!

BREJK! NOLE VODI SA 5:2!

Rud poravnava na 2:2! Novak uzvraća i prelazi u vođstvo od 3:2!

Pola sata igre u prva tri gema drugog seta i prednost Novaka od 2:1!

Nakon velike borbe u narednom gemu Rud uspeva da poravna na 1:1 i spasi čak tri brejk lopte Novaka!

Nole osvaja prvi gem na startu drugog seta!

Prvi set

7:5 - BRAVO! Najbolji je kad je najteže! Još jedom je Novak pokazao koliko je njegova glava jaka. Uzeo je prvi set posle strašnog preokreta.

6:5 - Strašna borba! Gem je trajao 12 minuta! Posle mnogo preokreta Nole je uspeo da uzme svoj servis.

5:5 - Sudija je naljutio Novaka, napravio je veliku grešku, ali to je poguralo Noleta ka BREJKU i ostanku u prvom setu! Spasao je dve set lopte i uzeo BREJK!

- Dok se vodila velika borba, sudija je oštetio Đokovića:

4:5 - Uspeo je Nole da sačuva svoj servis gem, sada Rud servira za set.

3:5 - Rud uzvraća istom merom!

3:4 - Bum-Bum Đoković! Bez izgubljenog poena, uz bombe sa servisa!

2:4 - Novak je imao dve brejk prilike, gem je trajao 10 minuta, ali je na kraju Rud uz mnogo muke odbio napad.

2:3 - Da li je ovo nagoveštaj bolje igre našeg asa? Nole je uzeo gem bez izgubljenog poena.

1:3 - Rud je dobar na servisu, Nole nikako da dođe do svoje igre.

1:2 - Nije dobro Đoković ušao u meč, BREJK za rivala!

1:1 - Rud je odličan na servisu, motivsan je na startu meča.

1:0 - Prvi gem bio je sve samo ne lak! Gubio je Nole 0:30, vratio se, i uz puno muke uspeo da slavi u ovom delu igre.