16.04.2021.

20:19 >> 20:21

NASLAĐIVAO SE KADA JE NOVAK IZGUBIO, A SADA JE ON POČIŠĆEN! Rubljov PONIZIO "kralja šljake"! /FOTO/

Nastavlja se seča favorita u Monte Karlu. Tokom jučerašnjeg dana takmičenje su završili Zverev i Novak Đoković, a danas je kraj za nekrunisanog kralja šljake Rafaela Nadala. Andrej Rubljov je nadigaro Španca u tri seta i izborio polufinale u Monte Karlu - 2:1 (6:2, 4:6, 6:2).

Rubljov je bio ubedljiv u prvo setu i dobio ga sa 6:2. Imao je Rus šansu da reši pitanje pobednika u drugom setu, ali je Nadal oživeo i odveo partiju u treći set.

Rurski teniser je u trećem setu tri pute uzeo Nadalu gem na njegov servis i na kraju ubedljivo slavio sa 6:2!

Nadal je juče posle svog meča prokomentarisao poraz Novaka Đokovića i rekao da je vreme da i on izgubi. Sada je i sam doživeo istu sudbinu...