13.07.2021.

16:39

KRAJINOVIĆ U OSMINI FINALA! Naredni protivnik dobio SPECIJALNU pozivnicu! Uspešna i JOROVIĆ!

Krajinović je 44. igrač sveta, a pobedio je posle dva sata i 27 minuta.

U četvrtom gemu prvog seta je oduzeo servis nemačkom teniseru, a prednost brejka je sačuvao i posle 45 minuta poveo u setovima.

U drugom setu smo videli po dva brejka, a taj - brejk je nemački teniser dobio rezultatom 7:3.

U trećem setu je srpski teniser prepustio samo jedan gem Altmajeru, osvojivši treći set rezultatom 6:1 i stigao do naredne runde.

On će u osmini finala Hamburga igrati protiv Nemca Filipa Kolšrajbera koji je dobio specijalnu pozivnicu za turnir.

Srpska teniserka Ivana Jorović plasirala se danas u osminu finala turnira u Budimpešti, pošto je pobedila 153. teniserku sveta Žaklin Kristijan iz Rumunije posle tri seta, 5:7, 7:6, 7:6. Jorović, 334. teniserka sveta, pobedila je posle tri sata i 24 minuta.

U prvom setu teniserke su napravile pet brejkova, Kristijan jedan više i povela je u meču.
Teniserke su u drugom setu napravile po brejk, Rumunka je u 10. gemu imala meč loptu na servis Jorović ali je nije iskoristila, pa je odigran taj-brejk. Srpska teniserka dobila je taj-deo igre sa 8:6.

U trećem setu obe su napravile po dva brejka i pobednicu je odlučio taj-brejk, koji je Jorović dobila sa 7:3.
Ona će u osmini finala igrati protiv Argentinke Paule Ormaečee.