16.07.2021.

16:10

KRAJINOVIĆ REŽIRAO ČUDO I RAZBIO CICIPASA! Srbija će imati FINALISTU u Hamburgu!

Pobeda sezone za Krajinovića! Tražio je Somborac pravu formu već neko vreme, a čini se da je napokon pronašao i to na severu Nemačke pošto je posle dva seta savladao finalistu Rolan Garosa i jednog od najboljih tenisera današnjce Stefanosa Cicipasa.

Sjajno je Grk otvorio set i delovalo je da će lako do polufinala, ali se 44. igrač plate razleteo po terenu u nastavku i za samo 32 minuta rezultatom 6:1 uspeo da izjednači u setovima.

Nije uspevao Cicipas da se odbrani od Krajinovićevih napada i poklekao je i u trećem setu i to dva puta za konačnih 2:1!

U polufinalu gladećemo srpski okršaj između Lasla Đerea i Krajinovića što znači da će Srbija imati svog predstavnika u finalu, dok je sa druge strane žreba Dušan Lajović. Po programu on u 16:30 izlazi na megdan Karenjo Busti.